Sign in to follow this  
brisingeer

Looking For Czech or Slovak speaking players on Celebration.

Recommended Posts

Im finding  Czech or Slovak speaking players on Celebration. For talk and exchange experience.


 


pls write me on nick BRISINGEER


 


Thanks ;-)


 


(Ak hrate na Celebration servri a rozumiete cesky ci slovensky , napiste mi prosim  na nick BRISINGEER, NEhladam ludi na spolocne byvanie ale  niekoho na pokec a vymenu skusenosti...pripadne inu pomoc. Wurm uz hram par mesiacov ale uvitam pokec s kymkolvek , menej ci vic skusenym. Po anglicky moc neviem tak radsej cz/sk. Diky :-)   )


 


Share this post


Link to post
Share on other sites

ahojda ;)


 


klidne se ozvi.....jsem ve hre temer denne, taky rad pokecam ;)  taky hraju na celebration, bylo nas vic, ale ted uz skoro 3nedele hraju sam....farmu mam v kopcich kousek za PROSPERO smerem k WILLOW


 


muj nick ve hre je  byxoft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazdar lidi

já už jsem ve Wurmu téměř 3 roky, vÄ›tÅ¡inu Äasu na jihozápadním konci Independence, ale teÄ mám jednu ze svých základen schovanou i v lesích na severu Celebration.

Kdybyste potÅ™ebovali s nÄ›Äím píchnout nebo poradit, klidnÄ› se ozvÄ›te, pokecáme ...

Zakerak

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Co ta nuti cestovat medzi servrami :-O 


 


Ja sa ozvem az prejde ddos attack alebo az zmenia poskytovatela :) snad to bude este tento tyzden


Share this post


Link to post
Share on other sites

VlastnÄ› mÄ› nenutí nic. Ale na Cele se výbornÄ› loví. BÄ›hem 3 týdnů jsem svoji Fo priestku vytrénoval z 10 FS na 71 a to jsem jezdil na lov až když jsem nemÄ›l nic lepšího na práci. UrÄitÄ› by se to dalo zmáknout i za 2-3 dny usilovného tréninku. Na Indy mi trvalo rok, než jsem se dostal na 70 FS.

Na Celebration mám svoji pevnůstku schovanou v lesích, dál od pobÅ™eží. Sotva se tam mihne nÄ›jaký hrÃ¡Ä jednou za pár dní. Mám tam úžasný klid. Zatímco na Indi jsem v aktivní alianci, kde se pořád o nÄ›Äem diskutuje. A taky mám na Indy lodÄ›nice hned u vstupu do ruÅ¡ného lodního tunelu a v lokále je i dálnice. Jsem ve své podstatÄ› poustevník, takže si obÄas zajedu na Cele odpoÄinout :)

Na cele mám pod pevností perfektní důl plný železa a břidlice. A to jsem prozkoumal sotva polovinu podzemních prostor, bude tam toho nejspíš ještě mnohem víc. Je to ideální místo na výrobu cihel a kovářinu jakéhokoliv druhu.

Doufám, že už to dnes koneÄnÄ› rozchodí. Ty dva dny bez Wurmu byly hrozné :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No samota ma svoje caro ;-) ja som sa tiez z centra Celebration stiahol trosku do ustrania, na Great plains. Sice tam v okoli par hracov je ale naozaj len par :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this